Investment Services Client Officer

fund management / customer service / bank

Magyar hátterű befektetési szolgáltató partnerünk csapatába keresünk kollégát ”Ügyfélszolgálati munkatárs” pozícióba, budapesti munkavégzéssel.

Ha legalább középfokon beszélsz angolul, szívesen dolgoznál egy pörgős pozícióban, akkor jelentkezz alábbi lehetőségünkre!

Miről szól a pozíció

  • 30% ügyfelekkel történő kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • 50% az online ügyfél felületen történő kérések feldolgozása
  • 10% folyamatszervezés, tesztelés, folyamat javítás, szerződéses anyagok előkészítése
  • 10% recepciós munkakör
  • Részvétel különböző üzleti projektekben

Az ideális jelölt

  • 1-2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat pénzintézetben
  • Pénzügyi végzettség
  • Magyar nyelvtudás
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Csapatjátékos személyiség, precizitás, proaktivitás, kiváló kommunikáció

Mit ajánl neked a cég

  • Versenyképes fizetés
  • Családias mégis stabil háttér
  • Segítőkész, rugalmas csapat
  • Tanulási lehetőség a szakmában
  • Bónuszlehetőség

A következő lépés

Ha szimpatikus a lehetőség küldd el nekünk frissített, magyar vagy angol nyelvű önéletrajzod a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Iparág
Bank és pénzügyi szolgáltatások
Hely
Budapest
Szakterület
Irodai támogató funkciók
Szám:
1183960
Closing date
16 May 2024

Beszéljen Eszter Takacs, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36705229973